Registracija
GoraSavina.com vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Paraskeva kaže...

Ma, kakva bre ljubav. To izumrlo.

Sve ide sa godinamamrgreen..
Moram priznati, majka priroda, vaistinu ne deli svima podjednako! :D

Ako to nešto, što radite zarad ljubavi, smatraš žrtvom, možda vam ta ljubav i nije nešto jaka. mrgreen
Žao mi je zbog toga.
Mene ludilo, izgleda još drži.

P.S.
Pobeže žena... Sad ispade da sam sa sobom šizofrenišem. roll
Poslednja izmena Decembar 8, 1:16 pm od Livingston.
Imam, jebiga, ...
17
+
24
+
6

Tako nekako.roll

Odoh da si sviram i pijuckam vince. :D
nista. hocu da pecem prase za novu godinu. i da se napijem ko stoka. jok ljubav. jok petarde.jok cmakanje.

Gospođo, Vase dete se plazi na mene!
Livingston kaže...

Imam, jebiga, ...
17
+
24
+
6

Tako nekako.roll

Odoh da si sviram i pijuckam vince. :D

ZajebO si se, nije+6, nego x6mrgreen
lol
Za ljubav nista, a za Peru bas sve!

паметна госпоџа, мрднеш мало гузом, севај лову и разлаз, а?

Zezam se. Mnogo sam zrtvovala ali sam mnogo i dobila...  Bio je i ostao jedini... 

Sto se tice guze, svaki dan mi je pipka u prolazu... a pare zaradjujem... Smile A sto razlaz? Zar posle 30 godina? Happy

lajkuje ovo

Paraskeva kaže...

Zezam se. Mnogo sam zrtvovala ali sam mnogo i dobila...  Bio je i ostao jedini... 

Sto se tice guze, svaki dan mi je pipka u prolazu... a pare zaradjujem... Smile A sto razlaz? Zar posle 30 godina? Happy

Gluvo bilo, svaki razlaz u tim godinama je obilježen ikebanama...

Update 05.09.2020. Mjerenje jablana: 33,56 cm

Sea Horse kaže...

Gluvo bilo, svaki razlaz u tim godinama je obilježen ikebanama...

A ikebane skupe...  I sve sto ide uz to...  Smile

Kratko i jasno: količina moje spremnosti za "žrtvovanje" , srazmjerna je njegovoj.  )))

ZabolE me uvo za tuđu dramu, živim svoju priču.

LoveforLove kaže...

Kratko i jasno: količina moje spremnosti za "žrtvovanje" , srazmjerna je njegovoj.  )))

to ti i nije neka žrtva onda,ti si žensko,od tebe se očekuje sveeee da zrtvuješ za voljenog čoveka a ne reciprocitet,jediino da paziš koga ćeš da zavoliš i koliko 

zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji

sejlor kaže...

to ti i nije neka žrtva onda,ti si žensko,od tebe se očekuje sveeee da zrtvuješ za voljenog čoveka a ne reciprocitet,jediino da paziš koga ćeš da zavoliš i koliko 

Od đetića, pravi crnogorski odgovor. Davno prošlo vrijeme kada su se žene žrtvovale i trpile štošta zbog radi muškaraca. Sada smo finansijski nezavisne i očekujemo sve po principu, koliko daš, toliko ćeš i dobiti. 

ZabolE me uvo za tuđu dramu, živim svoju priču.

dao sam nekad puno, bila je greska. sada samo dajem sve, ali ne unapred, vec samo sada.

Gospođo, Vase dete se plazi na mene!
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 7:57 am.