Registracija
GoraSavina.com vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Sve veliko i značajno u životu zahteva, sa druge strane, žrtvovanje nečeg, možda jednako toliko bitnog.

Šta ste spremni da žrtvujete zarad ostvarenja velike, možda najveće ljubavi u životu?
Ama bas nista.Previse sam u zivotu zrtvovao za ljubav,a duplo vise izgubio.Ako dodje prava ljubav,doci ce spontano,ali ZRTVOVATI SE JOS za neku neuzvracenu ljubav,vise nikada
Ama bas nista.Previse sam u zivotu zrtvovao za ljubav,a duplo vise izgubio.Ako dodje prava ljubav,doci ce spontano,ali ZRTVOVATI SE JOS za neku neuzvracenu ljubav,vise nikada

...ljubav se za ljubav daje... Naravno da se podrazumeva da se žrtva podnosi da bi se ljubav ostvarila i trajala, a ne da bi iko patio i trpeo bilo šta.
Slazem se sa wishmaster...skloni smo zrtvovanju kad nas ljubav zaslepi..ulozish sve,dash celog sebe,bez rezerve..a shta dobijesh?nishta bre shock gde je tu nagrada za zrtvovanje?Menjash se zbog nekoga,svoje navike pretvorish u njegove,a on to iskoristi i kreira te po meri,sebichno,kao vajar figuru kad pravi.Eto tome vodi zrtva.
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Ljubav za ljubav, suzivot za suzivot, za brak brak, za imanje imanje.Ne sme niko biti ostecen, niti osiromasen od promene, od nove veze.A prava ljubav i ne zeli da menja, prava ljubav se stvara medju srodnim dusama. Svakako na pocetku veze ne treba razmisljati o kraju, treba kreirati zajednicku buducnost. Ko je koliko materijalno uneo u vezu, toliko treba i da poseduje, naravno tu ne racunamo osnovne zivotne potrebe. Treba biti solidan, sa postovanjem, i solidaran, u dobru i u zlu.
Ne mogu napustiti svoju decu i tesko bi napustio svoj izvor zarade...
Sve ostalo bi dao, cak i pola dushe!
Mislim da za ljubav treba da padnu neke žrtve! lol
Kao prvo, treba zaklati jedno jagnje lepo ga očistiti i nataći na ražanj i onda pozvati dobro društvanjce.
Drugo, treba nabaviti dosta alkoholnih pića i predati se zadovoljstvu dok ne zaboraviš da si lud od zaljubljenosti.
Treće, ceo sledeći dan žrtvuješ, ne učestvuješ u njemu nikako, samo ležiš spavaš i čekaš date prodje nesvest od prethodnih žrtava.
Ima takih žrtava kroz ceo život posle, ako si prošo posle ovoga! lol lol lol
Ma sta ucinio za ljubav, ne bih to smatrao zrtvom .... Trebalo bi da ljubav daje, ne da uzima.....
Sve veliko i značajno u životu zahteva, sa druge strane, žrtvovanje nečeg, možda jednako toliko bitnog.

Šta ste spremni da žrtvujete zarad ostvarenja velike, možda najveće ljubavi u životu?

Ovde nemam prava da postiram
Kad pocinjes sebe da smatras zrtvom i da razmisljas o svojim zrtvama, onda tu vise i nema ljubavi.
Slozila bih se sa Vockom. Wink
Cim pocnes, da gledas (brojis), sta si sve udario-la (zrtvovao-la) u ime vase ljubavi, tu se polako nazire i zavrsetak. Wink
Poenta ljubavi je ste voleti i davati sebe, a ne gledati sta ces i koliko od partnera imati.
Eh sad, verujem da svako vodi racuna o zrtvama...
Jer lepo je kad covek/zena naivno veruje u ljubav ali nekad se uvek preispitamo.
Uzmimo banalni primer njegovog izlezavanja ceo dan, dok ona radi, pa kuva, pa sprema, pa pere... Moze ta ljubav biti strastvena i jaka, pre ili kasnije pocet ce da se prebacuje.

Kako ide ona pesma?:

draga moja znaj....
mom strpljenju fitilj dogoreva,
jer ja rintam kao skot(?)
dok ti gledas tv spot
i imas shoping u parizu

...i stalno igras fote uz domace piskote
i tvoje drustvo zauze mi stan,
al' za mene nema sanse
jer ja sam iz provanse,
gde ce ti dusa da li znaaaaaas..

Ovde nemam prava da postim

Navali lepojko kolko ti duša želi!
Eh sad, verujem da svako vodi racuna o zrtvama...
Jer lepo je kad covek/zena naivno veruje u ljubav ali nekad se uvek preispitamo.
Uzmimo banalni primer njegovog izlezavanja ceo dan, dok ona radi, pa kuva, pa sprema, pa pere... Moze ta ljubav biti strastvena i jaka, pre ili kasnije pocet ce da se prebacuje.

Kako ide ona pesma?:

draga moja znaj....
mom strpljenju fitilj dogoreva,
jer ja rintam kao skot(?)
dok ti gledas tv spot
i imas shoping u parizu

...i stalno igras fote uz domace piskote
i tvoje drustvo zauze mi stan,
al' za mene nema sanse
jer ja sam iz provanse,
gde ce ti dusa da li znaaaaaas..

Pa, covek je iz provanse lol lol Ponekad je i tesko uklopi ti se lol Tongue
da ste mi nekada davno postavili ovo pitanje.....sve bih zrtvovala.......Danas..... nista.
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 12:49 pm.