Registracija
GoraSavina.com vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

hhahahahhahaha
Attachment-i
Za postupke i izjave patuljaka, ne snosim odgovornost!
Ne mogu sve da povatam,.... jbg
M_r_v_i_c_a kaže...

Samo 5 minuta, da pogledam poruke. cool

ajd,i odgovori mi
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji

"Ne možemo..zbog korone"

džabba ti je.....budali je vazda džabba objasniT ,PoJaasniT,razjaaaSNIt...to budala ni sama sebi ne merre.. a ja sam mala~al veelKA laBuda

lazem samo na javnom

Ne dozvoli da umreš, a da ne doživiš ovo čudo - da spavaš sa onim koga voliš. - Markes

Majku mu... Davno je bilo... 

,,Boli me stomak. Ne mogu u skolu."

(A ceo dan ucim za test). Smile

A neee. Setih se. ,,Izvini, al ja sam muskarac".

Никада не лажем.

То ми штеди живце и време.

samo nesto da pogledam na kompu 

Napravi sistem koji i budala može koristiti, pa će ga samo budale i hteti koristiti.

Moracu da pocnem da lazuckam da bih ovde imala sta da napisem. 

Никада не лажем.

То ми штеди живце и време.

Jel to tvoja poslednja?Ako jeste,najbolja je koju sam pročitao ikada

I see you...

ma lako cu ja to 

Napravi sistem koji i budala može koristiti, pa će ga samo budale i hteti koristiti.

Predsednik je za to zadužen, najbolje mu ide.

Aaahhh, razumimo i njega, kome se nije omaklo, javi se,... sutra završavamo to,.... sigurno,...oojooojjoojj..!!

Veseli Valjevac po drugi put među vama,... a mili anđeli i vrle admirke sa nama...

DJ SHone kaže...

Aaahhh, razumimo i njega, kome se nije omaklo, javi se,... sutra završavamo to,.... sigurno,...oojooojjoojj..!!

A kad dodje ,,sutra" ... ,,znaш, iskrslo neшto nepredvidjeno... Doшla mi tašta. " Smile

Paraskeva kaže...

A kad dodje ,,sutra" ... ,,znaш, iskrslo neшto nepredvidjeno... Doшla mi tašta. " Smile

..ma , ajmo nešto veselije, ona bećarska,...,, svašta svašta mene voli tašta...." !!!

Veseli Valjevac po drugi put među vama,... a mili anđeli i vrle admirke sa nama...
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 5:14 am.