Registracija
GoraSavina.com vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

dobih lajk od Ivana ali uskoro i ban, lajk sam zasluzila posto sam od njega maznula ovu mudrost 

Napravi sistem koji i budala može koristiti, pa će ga samo budale i hteti koristiti.

Da se nadovezem i malo s'tudjim mislima pametujem, kod popravljanja osoba više  deluje pohvala nego kazna....

Primer, kako tako bistra i dobra devojka moze da bude naopako tvrdoglava...

Jer i sam put Boziji je milosrdan, pun ljubavi prema svojoj deci i praštanja a ne surovog  kažnjavanja...

Poslednja izmena Avgust 31, 9:53 am od DJ SHone.
Veseli Valjevac po drugi put među vama,... a mili anđeli i vrle admirke sa nama...

Marica kaže...

dobih lajk od Ivana ali uskoro i ban, lajk sam zasluzila posto sam od njega maznula ovu mudrost 

јебо њега

Čitanje bez razmišljanja stvara nesrećan duh, a razmišljanje bez čitanja stvara čoveka neuravnoteženim (Confucius).

Napravi sistem koji i budala može koristiti, pa će ga samo budale i hteti koristiti.

Marica kaže...

Čitanje bez razmišljanja stvara nesrećan duh, a razmišljanje bez čitanja stvara čoveka neuravnoteženim (Confucius).

Bravo!I ja sam čitao tog Konfuzija.Svaka mu je ka u Srbina.Samo je rođen kao Kinez.Nije imao sreće prilikom raspodele zemalja rođenja

I see you...

Od buke sveta ne čujemo sebe. Utišaj buku, pojačaj sebe!!!

I dobrog čoveka i dobrog konja ljudi jašu.

Paraskeva kaže...

I dobrog čoveka i dobrog konja ljudi jašu.

Lajk.

I see you...
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 6:53 am.