Registracija
GoraSavina.com vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Sve više vremena provodimo online, sve manje smo off.

Internet služi za obavljanje nekog posla i za zabavu.

A postoje li virtualna prijateljstva? Koliko vam znače? Da li mogu da prerastu u RL prijateljstva?

Lično mislim da sve zavisi od toga sa kakvim namerama i željama stižemo u virtualni svet.

Ukoliko je neko na netu, tačnije na forumima isključivo iz dosade, ili iz zabave, teško da će imati želju da se upoznaje sa nekim koga zna sa foruma.

Sa druge strane, prijateljstva koja su počela na netu, mogu da prerastu u prava RL prijateljstva, ukoliko to obe strane žele.

Na nekim forumima susreti su poželjni, i svi ih rado očekuju. Neki su zatvoreni.

Da li ste upoznali prijatelje sa neta? Da li je lepše online ili off druženje?

Dodala bih još jedno važno pitanje, zanimljivo, po meni.

Zašto se svađate na forumima i to sa osobama koje ne poznajete?
osim seksa koji je najbolji nacin upoznavanja medj razlicitim polovima moram da dodam da jako dobro upoznajem osobe kad ih malo, malo vise, tangiram... volim da zakljucujem na osnovu te reakcije...
...
Znala sam da ces sex spomenuti wink
sta cu kad sam predvidljiv....
...
Razmenjuju se mišljenja, pa sad ako dođe do zaoštravanja, nije ništa strašno...

Elem, prijateljstva su moguća, zavisi ko kako želi.... wink lol lol lol
Dzoni
Verujem u cuda wink

Salim se.....

Ovaj svet polako postaje stvaran, jer sa druge strane monitora postoje ljudi, koji se smeju, ljute a mozda i zaplacu zbog nekih postova (suze na tuzne postove) Imala sam tu srecu da i van ovog sveta upoznam divna stvorenja, koji mesto nicka su mi ponudili svoje srce i poverenje, i mozda su ta prijateljstva iskrenija wink
Ovakav forum je mesto gde relativno lako "upoznaš" nekoga preko postova pa kao i u životu: ili ti se dopadne osoba ili ne.

Ja sam jaaaako sretna što sam zalutala ovamo.... i što me tanty svojevremeno naljuti pa sam se javila da odgovorim na temu... lol lol lol

Obožavam ljude koje sam preko foruma upoznala i oni to svi znaju :D
Pod pretpostavkom, da se ne foliraju, nego su ono što i u stvarnosti wink lol
Dzoni
Pod pretpostavkom, da se ne foliraju, nego su ono što i u stvarnosti wink lol

pa jeste kume, vise bijemo i pijemo lol
Za piće sigurno, ovde suša.... wink lol lol lol
Dzoni
Za piće sigurno, ovde suša.... wink lol lol lol

cim mene nema ti se osusio auu kume....ljubi te kumche wink
ja sam u stanju i da se napijem pored monitora, a me razveseli, rastuzi...cak i da ga uflekam....
...
ja sam u stanju i da se napijem pored monitora, a me razveseli, rastuzi...cak i da ga uflekam....

(http://www.fotorola.com/uploads/3e501525bf.jpg)

lol lol lol
Dzoni

lol lol lol

kafom seljacino...
...

lol lol lol

kafom seljacino...

Miran..... twisted
Dzoni
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 2:06 pm.