Registracija
GoraSavina.com vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ček' malo, nije to tako jednostavno.... Postoje sasvim opravdani strahovi...... Onaj ko se ničega ne boji nije hrabar nego lud......

Slobodni su oni koji su ovladali svojim strahovima, a ne oni koji se ne boje.....
Глупи Битер...

hehe glup si ti k`o...

8)

tvoja razmisljanja o pasivnom pristupu zivotu su posledica tvog straha da ne potracis svoje vreme, zapravo strah za svoj zivot...

opet, izbalansirani covek je u ravnotezi sa svojim strahovima i nece od toga praviti veliku dramu... dramu prave oni, koji se plase sta ce reci okolina, sta misli okolina o njima samima... i onda pocinju moralisanja o zivotu na netu, kako neki nemaju zivot, kako neki ne zive, kako neki ovo, kako neki ono...

tvoja potreba da budes drugaciji, pocinje me zabrinjavati...
ti kao da nikada nisi bio klinac i imao potrebu da se oblacis kao druga deca i da se ponasas kao druga deca...

plasit ces se ti, jos ti itekako, kada ti se bude poradjala zena, kada ce ti dete prvi put krociti u opasne vode ili kada budes morao za 20 sekundi izabrati o povlacenju u pasivu ili gubitku sopstvenog zivota ili telesnog integriteta...

ebes modu i potrosacko drustvo, to je folklor, veze to nema sa strahovima... budi covek, pa ces znati kako da se ponasas u raznim prilikama!
Не, глупане један... roll

Страхови се користе као средство манипулације људима у једној хегелијанској поставци два подједнако лоша избора од којих се један фаворизује као "логичан" и "исправан" избор.

Ти си толико затупљен да је то скоро невероватно, а опет свуда гураш своју глупу њушку и имаш "нешто да кажеш".

Зато се толико и буниш када кажем да је глупост највећи грех.

Зато што си глуп.

8)
Не, глупане један... roll

Страхови се користе као средство манипулације људима у једној хегелијанској поставци два подједнако лоша избора од којих се један фаворизује као "логичан" и "исправан" избор.

Ти си толико затупљен да је то скоро невероватно, а опет свуда гураш своју глупу њушку и имаш "нешто да кажеш".

Зато се толико и буниш када кажем да је глупост највећи грех.

Зато што си глуп.

8)

Glupost i pamet su bogom dane karakteristike i nisu greh! Tvoja je stvar misliti da je glupost greh.
Greh je dirati druge ljude, pa i onda ako se to radi iz gluposti! Ti gresis prema drugima. Uzimas sebi pravo da vredjas bez razloga. Ti si u principu zao covek. O stepenu tvog zla mogli bi da diskutujemo, ali cinjenica je da ce tvoje zlo da prezivljava, tim pre, sto sa tvojom ideoloskom koncepcijom, ja smatram da nikad nece postati dobar otac od tebe. A deca losih oceva uglavnom postaju losa...
Mogu te ja zvati i budalom, i idiotom, ali to ne menja stvar... Ti ostajes takav, kakav si, jer se opires svakom napretku. Postaces zadrt i omrzen starac. A izmedju zadrtog i omrznutog starca i mudraca se nalazi cela Himalaja.
Не постоје глупи људи, само они који неће да користе главу.

Зато је глупост грех.

Slobodni su oni koji su ovladali svojim strahovima, a ne oni koji se ne boje.....

Тачно.

А да би се овладало страховима морају се прво разумети и разложити.
Не постоје глупи људи, само они који неће да користе главу.

Зато је глупост грех.

Ova tvrdnja svakako nije tačna........

Glupost ima najbolji alibi - nije sebe svesna (ili, moraš da budeš mnoooooogo pametan da bi uopšte shvatio koliko si glup)..... Tongue
Glupost je skoro svugde kod kuce, a inteligencija u gostima.

lol
Al' se vi ovde cascavate koNplimentima... :D
Lakse mi je kad vratis onu babu, tada imam inspiraciju lol lol lol
Priznaj, da se plasis metle... wink
Veliki pozdrav za tebe (retko dolazis). Smile
Ne treba se plasiti metle, nego vestice wink lol lol lol

Nema se vremena za cesce posete Unhappy
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 5:28 am.