Registracija
GoraSavina.com vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Kada zelimo muskarca zastitnika to ne znaci da nas prati sa palicom i preti svakom muskom bicu koje nam pridje na manje od metar.Muskarac zastitnik znaci biti onaj na koga se mozemo osloniti.To moze da ukljucuje i klasicne primere,zamena gume,popravljanje vrata ormarica,ali i oslonca kada nam je dan na poslu tezak,kada smo zivcane jer nam kasni...Ova druga kategorija je puno bitnija,jer je teze biti oslonac kada ne znas sta uraditi da pomognes,ali si svejedno tu. Tu negde spadaju i lagane intervencije kod "uletanja"drugih muskaraca.Ne mislim da bi muskarci trebalo intervenisati,na onaj primitivan nacin,kada neko pridje njihovoj devojci,jer emancipacija znaci da se ona sama moze nositi sa tim. Ali,lepo je znati da ste i na to spremni i da mozemo racunati na vas. :D

Da mi je samo znati kako si znala...Ma koji metar,ako neko pridje na 10 metara,odmah odbrambeni mehanizam stupa na snagu...Ali ne zalim se,zna on i gumu da zameni,popravi vrata ormarica,lopata po celi dan... lol wink
onda mu oprosti tih deset metara zeno, takvog neces ovde da nadjes lol
Ovde ga i ne trazim...ON je moj jedan i jedini najmiliji,najdrazi,najbolji,najlepsi,naj............................ lol wink
pa da nije to ovaj moj ........komsija? roll
Sto shock da nije lopatao i ispred tvoje kuce lol wink
Ruke k sebi da ti ne bi bile najkrace lol lol lol
ja sam isplela rukavicu za dvoje pa ti vidi, samo ga ti jos teraj napolje da cisti sneg lol
Ako ce i tebi ocistiti,cu da ti ga poklonim...ali na dan Tongue
Zloćkicoooo Smile veliki ljub srcika Smile
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne

Lukrecija011 kaže...
Kada zelimo muskarca zastitnika to ne znaci da nas prati sa palicom i preti svakom muskom bicu koje nam pridje na manje od metar.Muskarac zastitnik znaci biti onaj na koga se mozemo osloniti.To moze da ukljucuje i klasicne primere,zamena gume,popravljanje vrata ormarica,ali i oslonca kada nam je dan na poslu tezak,kada smo zivcane jer nam kasni...Ova druga kategorija je puno bitnija,jer je teze biti oslonac kada ne znas sta uraditi da pomognes,ali si svejedno tu. Tu negde spadaju i lagane intervencije kod "uletanja"drugih muskaraca.Ne mislim da bi muskarci trebalo intervenisati,na onaj primitivan nacin,kada neko pridje njihovoj devojci,jer emancipacija znaci da se ona sama moze nositi sa tim. Ali,lepo je znati da ste i na to spremni i da mozemo racunati na vas. :D

Samo na sebe mogu da se oslonim.  Tad sam sigurna da je oslonac zagarantovano stabilan.

Ово је више ”друштвени феномен” који комбинује време мира (хвала Богу нема рата), јачење и потенцирање женске равноправности (друштво тренутно женама ласка) и прихватање мушкараца да женама пруже шансу да буду своје, самосталне и јаке.

Ако бисмо у једначину убацили рат, добили бисмо враћање мушкарца у улогу заштитника породице, куће, државе...

С обзиром да је ово 21. век, савремено доба где влада ум и саосећање, дакле људскост, не треба нам рат да бисмо поново дошли до таквих вредности које се од мушкарца очекују, већ све то можемо да постигнемо марљивим, дуготрајним радом на обе стране. 

Недостатак таквог рада даје нам резултате које имамо сада. 

Дакле, заштитник није у изумирању, људскост у данашњим опште прихваћеним и потенцираним вредностима јесте. 

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 1:31 pm.