Registracija
GoraSavina.com vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Молим администрацију да упише радне дане и време у ком се смишљате смиловати нама грешницима и одговорити на питања.Ви сте ту због нас.На обострано задовољство.

И образложите брисање аватара ако Вам се ни овај не свиђа.Видим да преферирате цартоон па се надам да сам овај пут убо како треба.

Молим администрацију да упише радне дане и време у ком се смишљате смиловати нама грешницима и одговорити на питања.Ви сте ту због нас.На обострано задовољство.

Боравак на овом форуму није плаћено искуство, тако да сте овде само својом вољом и потребом. Због тога сте управо Ви овде само због Вас, па такође и самостално одлучујете до када ћете бити овде.

И образложите брисање аватара ако Вам се ни овај не свиђа.Видим да преферирате цартоон па се надам да сам овај пут убо како треба.

Брисање аватара се није десило, макар не са наше стране. 

Чак и када се то дешава, увек је са разлогом, па посебног образлагања неће бити.

Што се тиче ове теме, Војводо, самим тим што се суочавате са стресом и показујете га овде, ви  додајете вредне редове које ће неко у будућности читати. Хвала.

Предобри мој Иване,
нећу се ,,хватати,, за сваку Вашу мисаону реченицу јер би ме одвеле у бесмисао.Елем,Ваше арогантно понашање мене не доводи у стресно стање.Далеко од тога.Више сам рад сазнати одакле све ово потиче и зашто све ово радите како радите.Да не набрајам бар 3 уочљиве грешаке које правите као хришћанин.Овде сам у одбрани хришћанства и Србије и поштовању према осталим верама и припадностима.Нема на чему.Поздрав.

Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 8:05 pm.