Registracija
GoraSavina.com vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

pivokio kaže...

A taj ti neće orati svaku njivu na koji naiđe.

Zna.

Naravno. Sta ce na tudjim njivama. 

Taze Novija kaže...

Lep muškarac je onako..srazmerno dlakav,proćelav sa malo bradice.Plave oke,veliko srce a duša onak,bogata za medalju.

I mama i tata dat' će nama dukata
  i  lajkuje ovo.

Pa kad nisi mrdn’o sa svete gore Savine Serafime, kako bi i čuo kako se u svetu govori. ߘ

ܐߐՑQؑƐؐԐؐܐ? Аݐ ؐސҐ ސݐ ՑǑÑ ŐԐޑPА, ԐԐ БP Ր֐Րݐ Ց‘ՑؑБؑ.

Poslednja izmena Jul 10, 4:00 pm od Sofija.

Više sam Zgodan, nego što sam Lep.

Nema tog obrazovanja koje može da nadomesti ljudskost.

Više sam Zgodan, nego što sam Lep.

Taman za plazu.

Dobro vas našao gospodjo Paraskeva, ljubim u obraz.

Nema tog obrazovanja koje može da nadomesti ljudskost.

Paraskeva kaže...

Taman za plazu.

Срам Вас било. Срамотите то свето име. Као да нашу вјеру извргавате руглу. То Вам је циљ? Што не узесте неко друго име? Кија, Луна, Мими Оро, Сандра Азија или Сораја. Више би Вам приличило.

"Знање пак без љубави, то је око без зенице, уво без слуха, тело без духа. Такво знање надима, води у гордост, а гордост убија душу као нико."

Срам Вас било. Срамотите то свето име. Као да нашу вјеру извргавате руглу. То Вам је циљ? Што не узесте неко друго име? Кија, Луна, Мими Оро, Сандра Азија или Сораја. Више би Вам приличило.

Nemo' mi se sIkiras

Поштовани оче СЕРАфим, млого се кајем. Јел имате слободан термин за исповед? Додуша, требају ми три-четири термина да Вам све своје грехе испричам. 

Poslednja izmena Jul 19, 12:25 am od Paraskeva.
   lajkuje ovo

Paraskeva kaže...

Поштовани оче СЕРАфим, млого се кајем. Јел имате слободан термин за исповед? Додуша, требају ми три-четири термина да Вам све своје грехе испричам. 

Бојим се да неће бити довољно, кћери. Мораћеш и да покажеш/демонстрираш.

"Знање пак без љубави, то је око без зенице, уво без слуха, тело без духа. Такво знање надима, води у гордост, а гордост убија душу као нико."

Бојим се да неће бити довољно, кћери. Мораћеш и да покажеш/демонстрираш.

E, kako da demonstriram da sam krala tresnje, piskila komsiji u bastu, gadjala se sljivama, prskala ljude vodom sa terase, ostavljala otvoren lift, uzela pare bez pitanja da kupim kiki bombone... Ma, trebaju mi tri dana da nabrojim. 

Crni Serafime, tebi moza jos u rezimu pre da zaglavis u celiji. Ocekivao si da ti igram na sipKU.   

Paraskeva kaže...

E, kako da demonstriram da sam krala tresnje, piskila komsiji u bastu, gadjala se sljivama, prskala ljude vodom sa terase, ostavljala otvoren lift, uzela pare bez pitanja da kupim kiki bombone... Ma, trebaju mi tri dana da nabrojim. 

Crni Serafime, tebi moza jos u rezimu pre da zaglavis u celiji. Ocekivao si da ti igram na sipKU.   

Нису то смртни греси. Немој да комбинујеш ове блудне радње. Добро ти није пало на ум да пишкиш на комшију са терасе, без питања.

Нису то смртни греси. Немој да комбинујеш ове блудне радње. Добро ти није пало на ум да пишкиш на комшију са терасе, без питања.

Mozda i bi da imam crevo 33,5. 

Paraskeva kaže...

Mozda i bi da imam crevo 33,5. 

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 1:47 pm.