Registracija
GoraSavina.com vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

DJ SHone kaže...

Kad smo kod upoznavanja, vrlo mi je lako i ugodno bilo sa osobama sa stalnim imenima.

.       Dok ove sto svake pola godine smisle likove nove, nit, sam ima vremena a ni želje da im odgonetam te njihove snove...

A ponajlepsi mi  behu oni malobrojni sa svojim fotakne i imenima, ti su mi dobri domaćini kad navratim u njihov grad, i po leti i po zimi.   

A zoveš li nekada te malobrojne kod sebe?

BONNIE kaže...

A zoveš li nekada te malobrojne kod sebe?

Naravno, evo i ti možeš biti dragi mi gost kak god svrneš u Valjevo.

Veseli Valjevac po drugi put među vama,... a mili anđeli i vrle admirke sa nama...

DJ SHone kaže...

Naravno, evo i ti možeš biti dragi mi gost kak god svrneš u Valjevo.

Hocu i ja! 

Kad smo vec kod toga, interesuju me da li za ulazak u Srbiju treba potvrda za negativan test ili nesto slicno. Prelezala sam decembra. 

Paraskeva kaže...

Hocu i ja! 

Kad smo vec kod toga, interesuju me da li za ulazak u Srbiju treba potvrda za negativan test ili nesto slicno. Prelezala sam decembra. 

Не треба то. Само потврда да те тражи Интерпол.

"Знање пак без љубави, то је око без зенице, уво без слуха, тело без духа. Такво знање надима, води у гордост, а гордост убија душу као нико."

Ne treba ni tebi to brate naš vrli, zlo vreme došlo kad su iskušenici nama sirotim grešnicima fine dame spopadali..

P.S. KAKO TI REČE NAMA GREŠNICIMA A GREŠNE MISLI A MOLITVA, A MI TEBI DODAJEMO AKO TO NE POMAŽE OĆE U RUKAMA MOTIKA...

Poslednja izmena Jul 20, 9:08 am od DJ SHone.
Veseli Valjevac po drugi put među vama,... a mili anđeli i vrle admirke sa nama...

Не треба то. Само потврда да те тражи Интерпол.

Znala sam da radis za Interpol, a krijes se pod mantijom. 

Taze Novija kaže...

Vratija se Šime!

Biciklom?

Opasno je biti iskren, ako uz to nisi i glup.

svratim samo da nadjem neku zanimljivu knjigu za citanje 

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 1:11 pm.