Registracija
GoraSavina.com vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ufffff,  uuufff, kada vidi ovo, ala će se obradovati mili brat Prota, odavno ga nema a kafanče mu tropa...

Veseli Valjevac po drugi put među vama,... a mili anđeli i vrle admirke sa nama...

Hvala , lepo, evo pušĆam, mladog lolu Čolu i ,,Dobra vam noć prijatelji..,, pa da vidimo šta ima uz vino i gitare da se prezalogaji...

Veseli Valjevac po drugi put među vama,... a mili anđeli i vrle admirke sa nama...

Samo malo vedrine, smeha, dobrih vibracija.

lajkuje ovo

Нова сазнања. Људе који воле да се друже и размијене мишљења, а нису се удаљили од Бога и пошли странпутицом.

"Знање пак без љубави, то је око без зенице, уво без слуха, тело без духа. Такво знање надима, води у гордост, а гордост убија душу као нико."
   lajkuje ovo

Ovoga puta,predobrog brata Serafima.Nema ga poodavno.Da nije napustio,nedaj Bože,ćeliju?Ili mu je zamereno što je bio previše glasan dok je hrkao pa oteran?Pa sva braća to rade ali se trude da budu što tiši dok im nadolazi vrhunac hrkanja.Nego,Serafime moj,ima i za to lijeka.Uzmi jednu kozu i posveti se njojzi.Tvoja ljubav će njenom mlijeku čuda načiniti.Njeno mlijeko će ti biti melem samo za tvoju dušu i tijelo.I nećeš više imati potrebu za hrkanjem.I pazi da se ne uflekaš,ljubi te brat.I javi se da ne brinem mnogo.Svima puno sreće i ljubavi od mene.

Pukovnik kaže...

Ovoga puta,predobrog brata Serafima.Nema ga poodavno.Da nije napustio,nedaj Bože,ćeliju?Ili mu je zamereno što je bio previše glasan dok je hrkao pa oteran?Pa sva braća to rade ali se trude da budu što tiši dok im nadolazi vrhunac hrkanja.Nego,Serafime moj,ima i za to lijeka.Uzmi jednu kozu i posveti se njojzi.Tvoja ljubav će njenom mlijeku čuda načiniti.Njeno mlijeko će ti biti melem samo za tvoju dušu i tijelo.I nećeš više imati potrebu za hrkanjem.I pazi da se ne uflekaš,ljubi te brat.I javi se da ne brinem mnogo.Svima puno sreće i ljubavi od mene.

Ne seri.

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 2:05 pm.