Registracija
GoraSavina.com vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Kad smo kod javnog pokazivanja neznosti...bila na nekom slavlju, jedan par, na trenutak mi bili simpaticni al njihova ljubav nas sve ubi jer sto je preterano preterano je....
Tako da, neka hvala imamo si kuću
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Sta da pokazuem kad nisam ni malo nezna. oopsshock
ja bih pokazivao ali nema Lepe mrgreen
whooosh i am a dolphin !!
Lepa, dolazi ovamo! Oce Laki da ti recituje... Smile
   lajkuje ovo
samo kada drugi vide. neka crknu. lol

Gospođo, Vase dete se plazi na mene!

Sve je lepo kad je u tom trenutku spontano i prirodno, a ponekad i onaj poljubac na venčanju bude smešno i izveštačeno...

Poslednja izmena Februar 28, 9:26 pm od DJ SHone.
Veseli Valjevac po drugi put među vama,... a mili anđeli i vrle admirke sa nama...

Bravo, DJ...potpisujem!

Znači li to da si za potpis pa makar i bez tog poljubca, ...jel,  daaa,....!?

Poslednja izmena Mart 1, 1:48 pm od DJ SHone.
Veseli Valjevac po drugi put među vama,... a mili anđeli i vrle admirke sa nama...

Bravo, DJ...slažem se sa tobom da je svaka prirodna i spontana nežnost lepa, bez obzira što je na javnom mestu!

Svet je pravi raj, ali ga samo takvog i gledaj, insekti se javno udvaraju, kao i ptice, a tek kakav trud i neznosti iskazuju mačke, psi i ostale zaljubljene životinjice...

A samo mi  kao uzvišeni ljudi smo sa sto ćudi, neko blefira, drugi se samoreklamira, treći kao neće da se blamira i tako od ljubavnog, cvetnog, sretnog raja načinimo stotine nesrećnih i tužnih i smešnih beleja...

Poslednja izmena Mart 2, 5:50 pm od DJ SHone.

DJ SHone kaže...

Sve je lepo kad je u tom trenutku spontano i prirodno, a ponekad i onaj poljubac na venčanju bude smešno i izveštačeno...

To na venčanju je trema. Meni je slatko, zbunjeno, brzo, stidljivo

To na venčanju je trema. Meni je slatko, zbunjeno, brzo, stidljivo

Maaa . daaa, mladi i nevini svi pa se sveta poplašili...

Jbt koliko si ti ogorcen.

Neznost se moze pokazati na mnogo nacina. Ja sam za svaku pristojnu neznost u skladu sa godinama. 

lajkuje ovo
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 6:31 am.