Registracija
GoraSavina.com vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

lenka kaže...

ma i ja cu sa vama a laki neka se snadje lol

slusaj ti mala. muza ima da slusas a ne da tumaras dok on zabavlja goste. nemo da te ucim braku!

Gospođo, Vase dete se plazi na mene!

Grešiš......nema svačega.....samo MOM(MašinskiOtkoštanoMeso) i malo soje da veže mnogo vode......

e jbg horeca virsla farba vodu za kuvanje u roze znaci ima i boje u sebi a C senf je farban zutom bojom. ono kada pojedem virsle sa senfom pa pisham jarkozuto - ruzicasto.

zedlion kaže...

e jbg horeca virsla farba vodu za kuvanje u roze znaci ima i boje u sebi a C senf je farban zutom bojom. ono kada pojedem virsle sa senfom pa pisham jarkozuto - ruzicasto.

moj Bobi jedino jede wody virsle..tj prvo se malo poigra, baci je par puta u vazduh i hvata pa je onda pojede...probaj te..mozda tad zalajes par puta kada piskislollollol
zedlion kaže...

slusaj ti mala. muza ima da slusas a ne da tumaras dok on zabavlja goste. nemo da te ucim braku!

ali mislim da ce na toj svadbi svega biti, osim mladozenjelollollol pa zasto onda da se ne zabavim malo
lenka kaže...

ali mislim da ce na toj svadbi svega biti, osim mladozenjelollollol pa zasto onda da se ne zabavim malo

ali to je svadba, nije zadruga. zadruga je kod mene u slami. Tongue

lenka kaže...

ma kud si ti posla razz
whooosh i am a dolphin !!

bice da su ovo dvoje pobegli samo da nas u svadbu ne bi pozvali

lulica kaže...

Moje ime je Lucy, vrlo skromna, drago mi je što vas znam, i volim ljude sa vizijom i dobrom ambicijom, poštujem svako čovječanstvo i vrlo poštivam u velikoj budućnosti koja traži ozbiljnu vezu s odgovornom osobom, i hoću poput vas da me kontaktirate na moju privatnu e-adresu (lucyjalic@hotmail.com), dat ću vam svoje slike i daljnje podatke o sebi, molim vas ako vidite moju poruku kao da vas uznemirava, samo je odmah izbrišite, bit ću čekam da me kontaktirate na moju privatnu e-adresu

Зар Google Translate не преводи на ћирилицу?

"Знање пак без љубави, то је око без зенице, уво без слуха, тело без духа. Такво знање надима, води у гордост, а гордост убија душу као нико."

Тек сад видим да је ауторка ове теме, извјесна Контрашица, банована. Баш ме чуди, дјеловала је као елоквентна и продуховљена особа. Ко зна шта се ту десило. Надам се да није много згријешила и да се сад каје. Покајање је први корак у искупљењу гријеха.

"Знање пак без љубави, то је око без зенице, уво без слуха, тело без духа. Такво знање надима, води у гордост, а гордост убија душу као нико."
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 1:12 pm.