Registracija
GoraSavina.com vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

moram vam prijaviti da posle 10 godine mi se odjendom popravio chat. 

ja se odvikao toga. :D

Gospođo, Vase dete se plazi na mene!

Zmajolika kaže...

Rešen je problem sa kešom. Prijavi ukoliko budes imala ponovo problem.

Nije rešen problem

Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne

Veoma ste azurni kad je brisanje postova i tema u pitanju, a problem najprostiji ne umete da rešite, mesecima već pitam. Gazde!!

Vas sajt je mrtav bez nas

Ajd ćao

Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne

Plavkica kaže...

Veoma ste azurni kad je brisanje postova i tema u pitanju, a problem najprostiji ne umete da rešite, mesecima već pitam. Gazde!!

Vas sajt je mrtav bez nas

Ajd ćao

Aj ćao Plavkice Smile

Postovi se brišu ako nemaju veze sa temom. Objašnjeno sto puta.

Što se tiče problema koji si prijavila, da ne dobijaš notifikacije o novoj poruci, zahtevu za prijateljstvo itd.. testirano je ponovo i vidimo da radi.

Vidimo da imas notifikaciju o zahtevu za prijateljstvo, što znači da notifikacije rade.

Da bi dobijala i sa foruma potrebno je da kliknes na dugme Prati - Da. Slika u prilogu.

Nemam notifikaciju o zahtevu za prijatelja, ni o poruci koju ste mi poslali. Prethodna poruka je isto bila vezana za temu, ne znam zasto mi je izbrisana? 

A ovo dugme prati sa sve slikom u prilogu, sam klikala deset godina pre nego sto ste vi kročili na forum, da izvinete...

Gospodo i gospoje administratori sta treba uraditi da bi se iz reputacije Gost preslo u Clanica? Ako su neke bahanalije u pitanju otkazacu Vam gostovanje.

Hvala na paznji

Smile ili Unhappy
Ti odlucujes!

Pinkica kaže...

Gospodo i gospoje administratori sta treba uraditi da bi se iz reputacije Gost preslo u Clanica? Ako su neke bahanalije u pitanju otkazacu Vam gostovanje.

Hvala na paznji

https://gorasavina.com/clanarina/

Brisanje postova nije tehnički problem pa Vas molim za objašnjenje sledećeg dela posta od vašeg Zmajolikog dubokoumnog i svevidećeg oka a on glasi: ,,Postovi se brišu ako nemaju veze sa temom,,

Obrisaćete mi post ako smatrate da nema veze sa temom.Ok.A kako Vi znate da nema veze?Ako se radi o pošalicama,dvosmislicama,trosmislicama,čitanju između redova,zini da ti kažem porukama,itd,smatrate da Vam se daje za pravo tumačenje tih istih i klasifikaciju podobnosti ili ne u postu na zadatu temu?

Predlog.Obrišite sve teme i postavite one koje Vas čine srećnim i ostavite samo opcije palac gore i palac dole da klikćemo.

Budite humanoidi pa mi odgovorite.

Ili obrišete post.

Druga opcija je najlakša.

Pozzz.

Lako je iza šest volova gurati plug.

Molim Vas da mi ne obrišete ovaj post zbog postavljanja muzičkog spota na ovoj temi jer,naoko, treba da se nalazi u temi ,,Šta trenutno slušate,,.

Ovim spotom sam hteo da Vam kažem sledeće.

Još nisam dobio odgovor na prethodni post.

A dani idu.

Ili,idu dani.

Uvek sam tu ako zatreba neko dodatno objašnjenje.Slobodno mi se obratite.

Zauvek Vaš.

Attachment-i

Vidim da ne vidim.

Gdi da klikćem da se vidim kad sam na forumu?Negdi sam klikćo pa isključijo opciju da se vidim i zaboravijo di je.Ako može slika sa opisom kako da povratim.Opciju.

Nadam se da radite vikendom.

Vita jela-zelen bor-čekam brzi odgovor.

Će dočekaš odgovor lol

Znaš ono...ja sam uporan Tongue

Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 4:24 pm.