Registracija
GoraSavina.com vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

ivan kaže...

Ћао Плавкице, уздржи се од оваквих изјава. Админи имају право да мењају наслове и радиће то сваки пут и за сваку тему која није у духу нових промена.

Цео пројекат је променио концепт и то је јасно и по називу сајта и по другим елементима.

Ако ти се не свиђа, лако можеш да нађеш друго место које ће ти одговарати и тамо пишеш по правилима тог места.

Ово је 21. век, има места за сваког.

Baš si me nasmejao!

Prvo u ovom 21 veku, sloboda govora i mišljenja se na ovom sajtu ne toleriše!

Drugo jako drčan način obraćanja u stilu ja sam vlast ovde, govori mnogo o tebi kao o ličnosti!

Daj čoveku vlast i videćeš kakav je!

Treće ako ima mesta za svakoga, zašto  se članovi banuju?!

Četvrto ako već i banujete nekoga, što  ga ne obrišete? Bitna vam je brojka za sajt?

Peto, ali najbitnije, ovaj tvoj post zadrži približna  broj gluposti  da se vidi da si seljak , koji ni približno nije na za poziciju koju obavlja!

Baš si me nasmejao!

Prvo u ovom 21 veku, sloboda govora i mišljenja se na ovom sajtu ne toleriše!

Drugo jako drčan način obraćanja u stilu ja sam vlast ovde, govori mnogo o tebi kao o ličnosti!

Daj čoveku vlast i videćeš kakav je!

Treće ako ima mesta za svakoga, zašto  se članovi banuju?!

Četvrto ako već i banujete nekoga, što  ga ne obrišete? Bitna vam je brojka za sajt?

Peto, ali najbitnije, ovaj tvoj post zadrži približna  broj gluposti  da se vidi da si seljak , koji ni približno nije na za poziciju koju obavlja!

Није ми драго што сам те довео у стање да из тебе изађу тако ружне емоције и речи, али вероватно имаш то у себе, па са те стране боље и да изађе.

Ово је Гора Савина, места има за људе који то разумеју.

Ако ти то не одговара потражи друго место, можда нисам био јасан довољно па ниси разумела.

Ову тему затварам јер више није корисна.

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 8:27 am.