Registracija
GoraSavina.com vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Kad ponizavaju zenu u društvu...kao moj komšija na primer 

Dobar lik inače al za zenu smrt

Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne

Plavkica kaže...

Seronja

Nije da me nervira, ovo je više osobina ženska ružna i tužna a najčešća, da kod muža boli glava ili joj se spava, a u tuđoj kući se polomi i ikao  šiparica izgara.... 

Dok mi muski korektni i pošteni sve podmirimo po kući pa i komšiluku, pa tek onda i kojegde, da sa zadovoljstvom razresimo j neke sirote udovice ili raspustenice muku....

PS. Još i uzgred popravimo pegle, slavine i veš mašine....Evo  pozovite me slobodno da proverite ove istine...

Poslednja izmena Septembar 16, 11:00 am od DJ SHone.
Veseli Valjevac po drugi put među vama,... a mili anđeli i vrle admirke sa nama...

DJ SHone kaže...

Nije da me nervira, ovo je više osobina ženska ružna i tužna a najčešća, da kod muža boli glava ili joj se spava, a u tuđoj kući se polomi i ikao  šiparica izgara.... 

Čvrsto verujem da za to postoje dva razloga.. ili nešto kod kuće ne štima ili voli da promeni..

Iiii sad si me povukao za jezičinu, pa ću da ispričam, a Ivan ako me banuje računaj da ću te utepam.

Dakle, bio lik sa ženom tuđom neko vreme i svašta nešto se među njima dešavalo jelte na temu sexa i dođe jedno jutro na posao, onako uz prvu jutarnju kaficu pokrene priču svoju životnu pred kolegama. Ispriča im kako eto ima neku žensku, kako je s njom neko vreme, i prepriča im jedan njihov razgovor. Kaže on njoj.. kad si ti došla kod mene na sex mora da ona tvoj ili ima mali ili mu se ne diže. Kad će ona ko iz topa: Da ti kažem ja, onaj moj ima ga u tolikoj veličini i snazi da mož da poebe i tebe i mene u cugu, al ja volim da promenim.

Značiiiiiiiiiiiiii.. rešila ga likuša na keca.

E sad, što se tvog komentara tiče, najcrnje je kad mislite da je samo jedna strana kriva za bilo šta, ne pričam sada o sexu već o milion drugih verovatno i bitnijih stvari za brak ili vezu. Šta god da nam se dešava u zajednici, postoje uzroci i posledice za koje su krive obe strane. Dokle god smo MI, dotle ne može krivac biti samo jedan. Sve je uzročno posledično.

Veliko HVALA, na brzom i detaljnom odgovoru, ova poučna priča treba svakom muškom stvoru, pardon, zlotvoru.. 

Davno je Vuk Karadžić sakupio  setnu al, iskrenu, žensku tužbalica, ." Slavuj ptica lepo poji ali kos ali kos i domaćin lepo ,ebe, praštaj joj Ivane, ali gost, ali gost. ..

Te malobrojne  sto rade veselo i po svojim i po tuđim kućama njih svako docekuje i ispraca sa osmesima, ali pisah o ovim mnogobrojnim što kod kuće zabusavaju a na poslu kolege izazivaju a šefove i napadaju...

Čisto žao im pasti medj noge a kod kuče neki sirotan bacen na isposnucke muke, a sto se tiče tih tvojih promena to nama svima ovde manje više ide od ruke...

PS. A najviše pisah zbog onih dama finuh a naivnih, sto im se da imaju idealne muževe čini, a oni kao kameleoni za svaku priliku imaju pravu boju, ti su djavoli ponajgori...alu vredni i umiljati pa ko da im odoli...

A iskreno rečeno, i slicne mačkaste dame ispunjavaju i naše grešne muške snove, sve stigla i tamo i vamo uz osmeh nogice digla...

A moglo bi da se pesnički skrati, najlepse je kad ni jedna strana nepati jer tudja nesreća se brzo i tebi vrati...

Poslednja izmena Septembar 16, 12:46 pm od DJ SHone.
Veseli Valjevac po drugi put među vama,... a mili anđeli i vrle admirke sa nama...

DJ SHone kaže...

Veliko HVALA, na brzom i detaljnom odgovoru, ova poučna priča treba svakom muškom stvoru, pardon, zlotvoru.. 

Davno je Vuk Karadžić sakupio  setnu al, iskrenu, žensku tužbalica, ." Slavuj ptica lepo poji ali kos ali kos i domaćin lepo ,ebe, praštaj joj Ivane, ali gost, ali gost. ..

Te malobrojne  sto rade veselo i po svojim i po tuđim kućama njih svako docekuje i ispraca sa osmesima, ali pisah o ovim mnogobrojnim što kod kuće zabusavaju a na poslu kolege izazivaju a šefove i napadaju...

Čisto žao im pasti medj noge a kod kuče neki sirotan bacen na isposnucke muke, a sto se tiče tih tvojih promena to nama svima ovde manje više ide od ruke...

PS. A najviše pisah zbog onih dama finuh a naivnih, sto im se da imaju idealne muževe čini, a oni kao kameleoni za svaku priliku imaju pravu boju, ti su djavoli ponajgori...alu vredni i umiljati pa ko da im ne odoli...

Ako te dobro kontam, tebi uopšte ne smeta likuša koja voli da promeni, nego žena koja svoje "sexualne obaveze" ne ispunjava kod kuće a rada je da to potraži negde tamo. Ni prva ni druga varijanta, ako mene pitaš a ne pitaš no ću ti reći, nisu ok.. kao što smatram da nije ok ni muškarac koji isto čini. Najpoštenije je reći ovako dalje ne ide, nismo više tim i otići svojim putim i pustiti drugu stranu da ode svojim. Ali retki su slučajevi, e vidiš meni to najviše smeta kod zajednica, gde će dvoje sesti ili stajati i otvreno pričati o toj temi. Lakše im je živeti u laži, nego se suočiti sa situacijom takvom kakva jeste. Zato imamo milion brakova koji su u komi, održavaju ih na aparatima. I ko je tu srećan? Niko. To je ono što sam ja gore navela da ne volim kod ljudi.. tu vrstu kukavičluka i uljuljkavanja u život koji se samo otaljava. Ako možemo da biramo, a uvek možemo, za varijantu sam bolje biti i sam nego glumatati ljubav, brak, vezu, sex, prijateljstvo.. koliko se takvim stavovima useravaš tom nekom u život, toliko isto to radiš svom životu. I naravno uvek se pronalaze neki izgovori za ostati, jer je lakša varijanta od suočiti se sa činjenicama koja te navode da više ne voliš, ne želiš ili nećeš da budeš sa nekim. Jedan od najjadnijih izgovora mi je ostao sam ili ostala sam u braku zbog dece. Od te rečenice mi se .. (ajd neću više da lajem). Kao ako se raziđemo deca će me zamrzeti ili okriviti ili neće razumeti što je tata napustio mamu ili mama tatu.. aha ok.. ali zato bi trebalo da razumeju to što se ne volite, što se svađate, urlate po kući, pa čak i bijete ili danima ne pričate, ne primećujete se... To decu garantovano usrećuje. I valjda je takvim osobama lakše da im objasne da je to sastavni deo braka. I onda su svi srećni i zadvoljni u takvoj zajednici. U suštini čoveku je najteže da se suoči sam sa sobom (za hodnik, predsoblje, wc i ostale delove stana ne znam..). I ako te ikada sretnem, Šoneviću, polomiću te ko dete zvečku jer me navedeš da se ovoliko raskenjam na forumu.

Poslednja izmena Septembar 16, 1:10 pm od Pinki.

Bogami, od sad ovu našu Pinkicu posmatram drugim očima...

Nema tog obrazovanja koje može da nadomesti ljudskost.

DJ SHone kaže...

Dok mi muski korektni i pošteni sve podmirimo po kući pa i komšiluku, pa tek onda i kojegde, da sa zadovoljstvom razresimo j neke sirote udovice ili raspustenice muku....

PS. Još i uzgred popravimo pegle, slavine i veš mašine....Evo  pozovite me slobodno da proverite ove istine...

Nije to bas tako. Retke su udate zene koje ce usuditi da igraju ,,tango' sa tudjim ili nicijim muskarcem.  U stvari, mislim da zenama  nekada nije do sexa  ni sa misterom sveta. Nema to veze sa ljubavlju ili prevarama. Za to treba raspolozenje, pogodno vreme, atmosfera... Mi smo emotivna bica..Leci sa nekim kome ,,ne pripadamo' je zivotni poraz. 

Bata Sone, nemoj se ljutis zeni. Ona te voli ali nije  bre sex masina.  Pokazi joj ljubav, daj joj kompliment, dok pegla ili kuva motaj se oko nje...  zaintrigiraj je.  

To sto tebe ponekada odbije ne znaci da je sa nekim  drugim.  

I nemoj mi varas snajku. Cu ti izvucem usi. 

lajkuje ovo

Plavkica kaže...

A, to ne treba da se trpi ni jedan dan.  

lajkuje ovo

Bogami, od sad ovu našu Pinkicu posmatram drugim očima...

More, komšo Bogati, sad vide zašto nema, Morskog, Prote, finog Profe, ošli na toplije more,...gde ribice same za ulov u redu stoje...

Paraskeva kaže...

Nije to bas tako. Retke su udate zene koje ce usuditi da igraju ,,tango' sa tudjim ili nicijim muskarcem.  U stvari, mislim da zenama  nekada nije do sexa  ni sa misterom sveta. Nema to veze sa ljubavlju ili prevarama. Za to treba raspolozenje, pogodno vreme, atmosfera... Mi smo emotivna bica..Leci sa nekim kome ,,ne pripadamo' je zivotni poraz. 

Bata Sone, nemoj se ljutis zeni. Ona te voli ali nije  bre sex masina.  Pokazi joj ljubav, daj joj kompliment, dok pegla ili kuva motaj se oko nje...  zaintrigiraj je.  

To sto tebe ponekada odbije ne znaci da je sa nekim  drugim.  

I nemoj mi varas snajku. Cu ti izvucem usi. 

Mila naša Kevo, ne beri brige, nisam u švaleraju bio ni kad sm bio mlađi, a tek sad što mi taj belaj treba, nit, sam za beganje a ni za tabanje, pa sad po stare dane samo kuckam na zadatu temu malko za.ebavanje,...

A između redova proturih da imam nežnu pesničku dušu, pa i kad sam u grešnoj prilici, meni žao ne samo moje fine dame, već i sirome njenog čoveka...

Tako da je ovo više da odbranim sirot muški rod, da ukažem šta mu fali kad počne da preskače tuđi plot...

Poslednja izmena Septembar 16, 7:22 pm od DJ SHone.
   lajkuje ovo

Kada bi primenjivali sve što pišete,ovaj sajt bi postigao svoj cilj.

I see you...

Upravo si promašio, cilj je profitabilnost a ne fakultativnost, a gazde se kao i dame više femkaju dok se cenkaju...

Nikolaj kaže...

Kada bi primenjivali sve što pišete,ovaj sajt bi postigao svoj cilj.

A cilj je... ?

Paraskeva kaže...

A cilj je... ?

Ko pogodi cilj,promaši sve ostalo.

I see you...
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 5:54 am.