Registracija
GoraSavina.com vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Da li ste nekada pomislili da ste rodjeni u pogrešno vreme?!

I zbog čega?

ja sam rodjena na pogresnoj planeti u pogresno vreme...

- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a

Plavkica kaže...

Prvo ću da ogovaram svoje potomke kojima nikako nije jasno kako u naše vreme nije bilo telefona, kompjutera...kako smo ziveli jadni bez toga, ko je vozio fiću i slično. Objašnjavam im da zivot i nije bio uopšte loš bez sve te tehnike, da smo igrali školica, zmurki, klikera, a one će: "a dinosauruse jel ste upoznali"!!?

i ja mislim da sam rodjena u najlepsem dobu, pamtim vreme bez interneta i drago mi je da sam odrastala u njemu, a svidja mi se i ovo, znaci nasa neka generacija ima cast da zivi dva zivota 

Jazz?Nisam upoznat sa generacijskim džezom.Džez je džez.

Lako je iza šest volova gurati plug.

Jazz?Nisam upoznat sa generacijskim džezom.Džez je džez.

A jesi li upoznat sa igrom reči...namernom?!

Prvih deset godina je uvek najteže.

Sad cekamo da decko iz Kaludjerice odgovori ili mozemo nastaviti sa temom?

Put kojim se redje ide je uvek moj put.

Sve zavisi od karaktera i vaspitanja. Na primer, moj otac mi je bio kao drugar, a svekar mi je kao deda (totalno zaostao iako ga racunaju u intelektualce...). Kako i da je- nema tu jazza...Samo ga kulturno izbegavam i ,,pravim se mrtva'' (grave u 2/4- bez sinkopa i punktiranja). :p

Neće se tepamo, to je tako primitivno. 

Koja si ti generacija, Jagodo?

X? Y?

XXXXL  

Poslednja izmena Novembar 20, 6:00 pm od Lepa Jagoda.

Plavkica kaže...

Prvo ću da ogovaram svoje potomke kojima nikako nije jasno kako u naše vreme nije bilo telefona, kompjutera...kako smo ziveli jadni bez toga, ko je vozio fiću i slično. Objašnjavam im da zivot i nije bio uopšte loš bez sve te tehnike, da smo igrali školica, zmurki, klikera, a one će: "a dinosauruse jel ste upoznali"!!?

to mene ćera zeza kaze mama jel bilo u tvoje vreme dinosaurusa pa se onako kvarno nasmeje....čapar li mu detinji ko li ga tako naučio   

a jeste ne može nikako da shvati da nismo imali telefone internet...čak mi se čini da me onako malo sažaljivo gleda...  

zedlion kaže...

Deca jasnije vide neke stvari od nas. Pa ondak govore, tata ne ovako, ne onako a ja ispadnem tvrdoglavi namcor. Nije da nisam ali znam da ce doci vreme kada cu glasati kako oni zele. Nikako da postanem zatucani vuckov penzos.

kad rece deca vide jasnije...ova dečica su meni nekad toliko simpatična kao ćurčići...jedna mala nikako ne može da ukapira kako to da ljude na južnoj hemisferi ne boli glava jer vise naglavačke...  Al stvarno su mi ova deca nekad toliko blesava ma briga njih oni se ne sekiraju njima je živo lep. 

A jesi li upoznat sa igrom reči...namernom?!

Kod mene je svaka slučajnost namerna.

Lako je iza šest volova gurati plug.

Ne znam da li jazz ili ne, ali ovi časovi  preko ZOOM- mi se ne dopadaju...dok se sastavimo prođe po dana

Poslednja izmena Novembar 20, 7:42 pm od Kontrasica.

Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 9:21 am.