Registracija
GoraSavina.com vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Zašto osobe koje nisu dorasle da upravljaju i vladaju, toliko trče da se bilo kakve vodeće uloge dočepaju...

Prvo valjda treba sa sobom da vladaš, svojim vrlinama kao i manama, pa onda da prenosiš nauk i drugima...

Nikad nisam razumeo taj poriv i kome to treba, sad sam Ja ovde Šef, ima da bude po mome ili vas nema....

Poslednja izmena Oktobar 16, 4:14 pm od Sone.

Zbog para i moci. 

Mislite loši se namirišu, sličnost ih mami, dok se dobri drže po strani !?

Kao i ova naša skupina ,,ČasnaGora ,, a rukovodna garnitura ,, u grehu ponajbolja,, ..

Poslednja izmena Oktobar 16, 5:20 pm od Sone.

sada kada ti obrisu temu,ces se pusis 

- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a

Tooo, tooo sam i hteoo, da ih bacim u kontra dilemu, dal, da puste da ih  još pod.ebavamo ili da cenzurom potvrde ovu iskrenu temu...

A možda ona mlada aždajica urednica, se priključi našoj za.ebanciji i postane bar na tren lafica kontrica, .ebiga, sad joj je prilika....

Poslednja izmena Oktobar 16, 8:39 pm od Sone.

Paraskeva kaže...

Zbog para i moci. 

Kolko li para primaDu....lol

Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne

Ajd, ko pita po googlu ne skita, u me svih nas, mila Aždajice koliko para od gazdarce primaš...!?

Sone kaže...

Ajd, ko pita po googlu ne skita, u me svih nas, mila Aždajice koliko para od gazdarce primaš...!?

Lele, Sonee... To se ne pita.

p.s. Ne verujem da ovde bilo ko prima honorar. 

Paraskeva kaže...

Lele, Sonee... To se ne pita.

p.s. Ne verujem da ovde bilo ko prima honorar. 

I ako mi nisi (o)suđena,nadovezaću se na tebe.Da pojasnim,na tvoj post,ne na tebe lično.

Nije me briga da li ga nek(a)o prima ili ne (honorar) ali smatram da i za džabe može da se doživi neko lično zadovoljstvo.Nisam mislio na orgazam.

Da ne bi bilo zabune,na svaku nedoumicu u smislu pogodka ili promašaja teme,spreman sam da ga pružim.

Objašnjenje,naravno.

Lako je iza šest volova gurati plug.
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 5:36 pm.