Registracija
GoraSavina.com vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

DJ SHone kaže...

Jesss, eto moram da guknem, pa ma kako ovim našim inkvizitorima, uuppsss, administratorima bilo pravo...

Elem, ako poče da piskara sa ovim našim finim anđelkama, naš mili brat, siroti iskušenik postaje ponajveći đavo....

PS. A da oprostite možda je to od početka prikriven mantijom i bio...

Nije, brat Serafim je kao iskušenik i dušom i telom posvećen bogu i veri i netje tako lako odustati od namere da se zakaludjeri.

Za Crkvu to bi bila dobra vest, kakav je, ne bi me iznenadilo da jednog dana "dogura" i do Patrijarha, tj. Vrhovnog Sveštenika.

Poslednja izmena Jul 16, 9:27 pm od Миле Чанчара.
Nema tog obrazovanja koje može da nadomesti ljudskost.

ima li ovde seksa ili sam zabadava dosla, opet 

Što se ne javi pre dve ili tri godine...

Pinki kaže...

Evo recimo Серафим nikako ne moze, al' bi 'teo

Gospodjo, nemojte ga izazivati i na krivi put navoditi. 

Dje god dignem da pripomognem, kanda je ova naša komšinica slična neka iskusenica..

Malo malo pa djevola, a da je muški stisnemo, grdila bi i prizivala  miloga Boga...

Veseli Valjevac po drugi put među vama,... a mili anđeli i vrle admirke sa nama...

Ово је некада био форум Упознавање, оријентисан искључиво на секс, дрогу, алкохол и ужасе промискуитета.

Шта вам се десило?

Purusha kaže...

Ово је некада био форум Упознавање, оријентисан искључиво на секс, дрогу, алкохол и ужасе промискуитета.

Шта вам се десило?

priblizili smo se Bogu

Nije, brat Serafim je kao iskušenik i dušom i telom posvećen bogu i veri i netje tako lako odustati od namere da se zakaludjeri.

Za Crkvu to bi bila dobra vest, kakav je, ne bi me iznenadilo da jednog dana "dogura" i do Patrijarha, tj. Vrhovnog Sveštenika.

То ми никад није било ни у примисли. Нисам се замонашио да бих градио каријеру него да  очистим грешну душу и да остатак живота проведем у потпуном и безрезервном испуњавању свих  јеванђелских заповијести ο људском односу према Господу и према људима.

Осим тога, Патријарх се бира жријебом. Ја сам у свјетовном животу, сјећам се као да је данас било, имао толико среће да су ми се и црне мачке склањале с пута.

Poslednja izmena Jul 20, 11:08 pm od Искушеник Сераф&.
"Знање пак без љубави, то је око без зенице, уво без слуха, тело без духа. Такво знање надима, води у гордост, а гордост убија душу као нико."

Ovaj naš predobri brat jest iskušenik, sve nas ne samo iskušava već, skrivajući ispod odora ko zna šta,  fino zafrkava...

Mislim da mu je samo ravna bila naša mila a Naopaka, zato je i ukloniše, beše mu na jeziku i gorka i prejaka...

Ali ako ima bar te hršćanske vere na koju se poziva, molim ga skrušeno da joj grehe oprosti i za dobro svih nas njen svetli Naopaki lik otključa...Amin,  draga braćo i sestrice mile..

KONTRAAAA, MI TE VOLIMOOO, KONTRA MI TE VOLIMOOO, KONTRA MI TE VOLIMOOO..!!!

Poslednja izmena Jul 21, 9:12 am od DJ SHone.
Veseli Valjevac po drugi put među vama,... a mili anđeli i vrle admirke sa nama...

DJ SHone kaže...

Ovaj naš predobri brat jest iskušenik, sve nas ne samo iskušava već, skrivajući ispod odora ko zna šta,  fino zafrkava...

Mislim da mu je samo ravna bila naša mila a Naopaka, zato je i ukloniše, beše mu na jeziku i gorka i prejaka...

Ali ako ima bar te hršćanske vere na koju se poziva, molim ga skrušeno da joj grehe oprosti i za dobro svih nas njen svetli Naopaki lik otključa...Amin,  draga braćo i sestrice mile..

KONTRAAAA, MI TE VOLIMOOO, KONTRA MI TE VOLIMOOO, KONTRA MI TE VOLIMOOO..!!!

Amin. Smile

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 1:53 pm.