Registracija
GoraSavina.com vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ima li neka tema da mi nije obrisana....a dušu sam ostavila na forumE

I kako da se vrnem da budem vidljiva, i kako da promenim avatar....ima li ko informacije, zna li se šta

Ljubim ve sve

Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne

Ooooo dobra vam noć gospoja!

Ja vam ne bih znala reć,taze sam nova.

De me uputi dušo na nekoga iskusnoga oops lol

Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne

Ima neki profa,čini se iskusan.

Taze Novija kaže...

Ima neki profa,čini se iskusan.

Dok ga dočekam, će me liferuju

Dobro veče želim!

Zahladilo fino

Plavkica kaže...

Ima li neka tema da mi nije obrisana....a dušu sam ostavila na forumE

I kako da se vrnem da budem vidljiva, i kako da promenim avatar....ima li ko informacije, zna li se šta

Ljubim ve sve

Jel to ona Mala što smo je odgajili ovde?

Nema tog obrazovanja koje može da nadomesti ljudskost.

Jagoda, živa li je?

Nema tog obrazovanja koje može da nadomesti ljudskost.

Na fb naleteh na ovu slicicu. Odmah me asocirala na nasu Plavkicu.

Hvala Pinki ista ja....samo što sam ja od kiše BEGALA smile

lajkuje ovo

gde su pcelice, nisu bas mnogo vredne 

Нешто пресабирам, као да ми се изгубило пар постова.

"Знање пак без љубави, то је око без зенице, уво без слуха, тело без духа. Такво знање надима, води у гордост, а гордост убија душу као нико."
   lajkuje ovo

Bože, kakav je ovo sajt gde ljude sirota abrazivna rotaciona četka asocira na rektalnu regiju?!

BONNIE kaže...

Bože, kakav je ovo sajt gde ljude sirota abrazivna rotaciona četka asocira na rektalnu regiju?!

Заиста чудан инсан. Питам се како би реаговали да си тражила хилтовку.

"Знање пак без љубави, то је око без зенице, уво без слуха, тело без духа. Такво знање надима, води у гордост, а гордост убија душу као нико."
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 2:03 pm.