Registracija
GoraSavina.com vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ima i takvih, ali ih spajam po dva i dobijam omiljene sa TUPIM uglom. lol

Да и овде није неко нешто петљ`о. Појављују се све тупљи и тупљи! wink
Pa malo je to čudno kod trougova.

Ako je jedan mnogo tup, to znači da su prostali "šiljatiji". Wink
Да, зато ли се ја нешто последњих дана осећам баш "ушиљено". wink
Može biti. Mada, ako se "forumski trouglovi" pogledaju kroz kaleidoskopska ogledala i slučajno složeni slika može da bude više ili manje prijatna za oko, ali uvek interesantna.

Izdvajanjem pojedinog trouglića može da se dobije slika, koja i ne liči na kaleidoskopsku.

Dobro je. Sad mi je lakše. Smile

Jednakostranični trouglovi su najbliži krugu. A onog što reče "ne dirajte moje krugove" probodoše...
Umesto da je rekao, ne dirajte mi uglove i trouglove... Smile
Kibicujući sinoćnja dešavanja na našem forumu (koja su obilovala izlivima negativne energije), neodoljivo sam se setio kultne engleske serije nastale daleke 1969. godine, zahvaljujući pre svega njenim idejnim tvorcima (koji su bili i glavni glumci) Grahamu Čepmenu, Džonu Kliziju i Teriju Džilijanu. Elem, u jednoj epizodi su birali kretena godine po neviđeno duhovitom algoritmu. Glavna nagrada za najuspešnijeg kretena je bila stvarno delotvorna, mada ne verujem da bi se sa njom složile današnje raznorazne nevladine organizacije tipa Helsinško voće i povrće (izraz koji je patentirala moja poznanca Tanja Torbarina)...
U tom smislu predlažem da počnemo novogodišnji ciklus za izbora najidiota sajta. Pravo da biraju i budu birani imaju svi, mada mislim da laganu prednost u izboru za najidiota treba dati onima koji nisu vulgarni, koji su hetroseksualnog opredeljenja, mentalno zdravim i porodičnim osobama ili su u stabilnim ljubavnim vezama, koje se gnušaju navodnog primitivizma ne shvatajući savremene sociološke trendove i procese....

Srećno u izbor!

Evo jos jedna tema za razmisljanje..pa ako neko ima prijedlog...godine se mijenjaju, prolaze, al sve ostalo ostaje isto.....zbog radi..interesantne teme, bar meni, pa ajde bar ce neko procitati ako nista drugo....
OvdI nema vise ni p od picvajza, a idiJoti se i dalje vracamo kuci. lol
jel plavojko..ti si se pozeljela icvajza... :x ...e a meni se cini da ispunjavas one uslove gore navedene...os se kandidvati...meni jedan uslov fali oops
roll O, poznajem vas, poznajem vas i znam: isto će zadesiti svakog koji zaspi. Za mene nema iluzija jer već me jednom prevariše i spoznadoh da je život san. (Pedro Kalderon de la Barka)
OvdI nema vise ni p od picvajza, a idiJoti se i dalje vracamo kuci. lol

roll Prijatelj je čovek koji o tebi zna sve, ali te uprkost tome Voli.
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 5:47 pm.